Oddíly

T. J. Sokol má tyto oddíly všestrannosti:

• taneční kroužek
  • turistický klub pro dospělé a mládež
  • turistický oddíl pro děti
  • cvičení rodičů a dětí
  • cvičení předškoláků a mladších žáků
  • cvičení s hudbou

Členské příspěvky v r. 2024:

Dospělí platí na kalendářní rok, děti vždy na školní rok (2023/2024), v oddíle Cvičení rodičů a dětí platba jen za dítě.

děti a mládež do 18 let .....  400 Kč (splatnost do konce října)

dospělí nad 65 let  ...........  300 Kč (splatnost do konce ledna)

dospělí ...........................  600 Kč (splatnost do konce ledna)

Oddílové příspěvky v r. 2024:

Platí pro školní rok 2023/2024, v oddíle Cvičení rodičů a dětí platba jen za dítě

rodiče a děti .................... nečlen 30 Kč za odcvičenou hodinu - platí se za dítě, rodič neplatí (pouze hotově)

cvičení s hudbou .............. 400 Kč za pololetí (300 Kč platí členové oddílu CT) nebo

50 Kč za odcvičenou hodinu (pouze hotově)

mládež do 18 let 200 Kč za pololetí/30 Kč za odcvičenou h.

country tance .................. 400 Kč za pololetí (300 Kč platí členové oddílu CsH)

Příspěvky lze hradit převodem nebo hotově, není-li uvedeno jinak. Oddílové příspěvky CsH a CT jsou splatné na I. pololetí do konce září a na II. pololetí do konce února.

ČLENSKÉ PŘIHLÁŠKY od 1.1.2022 pouze elektronicky!!!

odkaz zde:  www.ecz-sokol.cz/clen/prihlaska/18621457

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Turistické oddíly získaly za rok 2017 diplom za účast v soutěži "Sokolské dny v přírodě":